شماره تماس : 09214231763

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین

همه ی ما میدانیم که اینترنت بزرگترین فضای تبلیغاتی در سراسر جهان و کشور ما می باشد .هر روز میلیون ها نفر از ده ها هزار سایت ایرانی دیدن میکنند که بسیاری از این افراد در طول روز هرگز نه تلویزیون نگاه میکنند و نه از مطبوعات استفاده میکنند ، این یعنی اینترنت فراگیری بیشتری نسبت به سایر فضا های تبلیغاتی پیدا کرده است.

تبلیغ در اینترنت به دلیل فضای وسیع وهزینه بصرفه تر امروزه بسیار مورد توجه می باشد.

بسیاری از سایت های فروشگاهی و خدماتی برای جذب کاربر خود طبیعتا از فضای تبلیغاتی درون اینترنت استفاده میکنند اما نکته مهم این است که مشاغل سنتی نیز به مرور نیاز خود را به تبلیغات اینترنتی درک کرده اند و امروزه تبلیغ صنایع دستی ، فروشگاه های غیر اینترنتی و همه نوع خدمت در اینترنت چیز عجیبی نیست.

ما در مرکز تبلیغات نورگرام با به وجود آوردن بستر تبلیغاتی مناسب برای همگان سعی داریم تبلیغات دقیق و موثر را  در فضای اینترنت کشور گسترش دهیم.

در این راستا تبلیغات پاپ آپ بدون آی فریم را برای اولین بار در ایران در مرکز تبلیغات نورگرام ارائه دادیم نا بتوانیم با جذب فعالین حوزه وب فارسی تبلیغات موثر و پاک را برای همگان فراهم آوریم.

اکنون به همراهی شما عزیزان نیازمند می باشیم تا با همکاری صادقانه با یکدیگر فضای تبلیغات اینترنتی کشور را از هر گونه فریب و کلاهبرداری پاک کنیم.